POLA kovo naujienlaiškis

Kovas vis labiau neša pavasarį į mūsų gyvenimus, tik šis laikas neišvengiamai nuspalvintas nerimu ir rūpesčiu dėl Rusijos vykdomo karo prieš Ukrainą. Lyg stengiamės gyventi įprastai, tačiau realybė keičiasi, galvojame apie tai, kaip padėti nukentėjusiems ukrainiečiams, išgyvenantiems karo siaubą, ypač ligoniams, galvojame ir apie savo saugumo situaciją. 
Kovo mėnuo skirtas storosios žarnos vėžio žinomumui ir prevencijai, tad kvietėme atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir pasinaudoti ankstyvosios diagnostikos programa, o jeigu ji nepriklauso pagal amžių – stebėti savo sveikatos pasikeitimus ir juos pajutus, nedelsiant kreiptis į gydytojus.
Šis mėnuo taip pat POLA bendruomenei atnešė pokyčių – įvyko naujos POLA valdybos ir prezidento rinkimai, apie tai plačiau kviečiame skaityti straipsnį naujienlaiškyje.
Kovo ir balandžio mėnesiais vyksta visuotinis pajamų deklaravimas – nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir tokiu būdu paremti POLA veiklą, paraginti tai padaryti savo artimuosius. Jūs įkvepiate ir skatinate nesustoti, ačiū Jums už pasidalinimus, kad nepamirštate paaukoti POLA darbams. 
Tegul mūsų visų mintys būna kiek įmanoma viltingos ir pozityvios, koncentruokimės į tai, ką galime padaryti geriausia savo kasdienoje, padėkime kuo galėdami nuo karo bėgantiems Ukrainos žmonėms. Laisvė šviečia, ji nugalės tamsą. 

Naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Jūsų –
POLA komanda

2022-03-31

POLA PROGRAMĖLĖ