POLA kvietimas: Pyragų dieną būkime drauge

Artėjant lapkričio 6-ajai, kada bus minima Pyragų diena, kviečiame savo bendryste prisijungti įmones, organizacijas, bendruomenes. Kadangi oficiali diena šiemet bus sekmadienį, Pyragų dieną kolegų kolektyvuose siūlytume minėti penktadienį, lapkričio 4-ąją, arba pirmadienį, lapkričio 7-ąją.

Kadangi sveikatai palanki mityba – vienas esminių prevencijos elementų, šioje nuorodoje dalinamės su Jumis POLA bendruomenės narių pasiūlytais išbandytais sveikuoliškų pyragų receptais. Kviečiame jais pasidalinti su kolegomis, paraginti kepti pyragus, Pyragų dieną vaišinti jais vieniems kitus, rinkti lėšas ir paaukoti jas kilniam tikslui – kad našta susidūrus su onkologine liga būtų mažesnė, kad nei vienas neliktų vienišas ir pasimetęs.

POLA jau daugiau nei 10 metų dirbanti onkologinių pacientų labui, padedanti daugiau nei 34 tūkst. vėžio paliestų šeimų, kviečia drauge nuveikti svarbių darbų, palengvinančių onkologinių pacientų gyvenimą. Jūsų paaukotos lėšos prisidės kad onkologine liga sergantys asmenys ar jų artimieji nemokamai gautų POLA specialistų – dietologų, psichologų, teisininkų – konsultacijas. Skleiskime gerumo bangą ir būkime drauge.

Paaukoti POLAi galima šiais būdais:

Pervedant lėšas į POLA sąskaitą:

Nr. LT 63 7044 0600 0779 8055

Gavėjas: Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijа

Įmonės kodas: 302704554

Siunčiant SMS trumpuoju Nr. 1670:

POLA2 – auka 2 Eur

POLA5 – auka 5 Eur

Paysera ir Paypal paskyrų nuorodas galite rasti šioje nuorodoje: https://pola.lt/parama/

POLA PROGRAMĖLĖ