Warning: Undefined variable $echo in /home/pola/domains/pola.lt/public_html/wp-content/themes/monoflamingo/elements/site-header.php on line 226

POLA lankėsi Rokiškyje: „Nesakyk „po to”, ateik dabar: onkologinio paciento kelias”

Toliau keliaujame į regionus – penktoji stotelė gegužės 14 d. buvo Rokiškyje. Kur beatvykstame – pilnos salės laukiančių žmonių, kuriems rūpi. Daugiau nei 70 dalyvių Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos salėje susirinko pasiklausyti, paklausti ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus.

Šį kartą paciento kelio aspektus pristatė Nacionalinio vėžio centro direktoriaus pavaduotojas medicinai dr. Marius Kinčius, Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos pirmininkė, šeimos gydytoja Alma Astafjeva, o paciento perspektyvą pristatė POLA direktorė Neringa Čiakienė, aptardama naujausios pacientų apklausos rezultatus. Susirinkusius pasveikino Rokiškio onkologinių ligonių asociacijos „Vilties žybsnis” vadovė Danguolė Kondratenkienė.

Labai svarbu, kad susirinko ir diskusijoje dalyvavo vietos sprendimų priėmėjai sveikatos srityje – Rokiškio rajono savivaldybės vicemerė Audronė Kaupienė, visuomenės sveikatos biuro atstovės, VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros direktorė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems – tik drauge galime lengviau spręsti kasdienius iššūkius, stiprinti pasitikėjimą tarp visų sveikatos sistemos grandžių, kurios centre – pacientas.

2026-05-14