POLA lapkričio naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Kalendorinį rudenį užbaigęs lapkritis kaip kasmet kvietė vyrus rūpintis savo sveikata – „ūsuotų″ ir „barzdotų″ renginių bei akcijų mėnuo priminė apie prostatos vėžio prevencijos svarbą ir nedelsti pasitikrinti, taip pat buvo atkreiptas dėmesys į skrandžio ir plaučių vėžio prevenciją. 
Praėjęs mėnuo taip pat atnešė gerų žinių, liudijančių vis stiprėjančią Jūsų ir Jūsų artimųjų paramą bei palaikymą – šalia Pyragų dienos bei Dosnumo antradienio aukų, sulaukėme papildomos įplaukos nuo dar pavasarį Jūsų skirtos 1,2 proc. GPM paramos, kuri buvo pervesta Valstybinei mokesčių inspekcijai peržiūrėjus patikslintas deklaracijas. Dėkojame visiems, skyrusiems laiko ir tikslinusiems deklaracijas, kad parama būtų priskirta. Tai taip sustiprina tikėjimą, kad drauge galime daugiau, ir dar labiau įpareigoja siekti platesnių galimybių Jums sveikti ir stiprėti. 
Įžengę į prasidėjusį Adventą, išjauskime jį kuo prasmingiau, išgryninkime savo mintis, siekius, pagalvokime apie tai, kas svarbiausia – susitelkime, skirkime laiko sau, savo sveikatinimui, pokalbiui su savo artimaisiais, bičiuliais, kad šviesios vilties vedini pasitiktume šv. Kalėdas kartu. Būkime sveiki!

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ