POLA liepos naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Pats vasaros pokylis – liepa daugumai atvėrė mums įvairių patirčių – ir atostogų įspūdžių, ir naujų pažinčių, galimybių išmokti ko nors naujo, galiausiai – tarp viso to dar ir rasti kiek daugiau laiko atokvėpiui, apie kurį taip svajojame nuo žiemos.
POLA veikla liepą buvo pilna naujų patirčių, taip pat ir svarbių susitikimų – POLA komandos atstovai dalyvavo Europos virškinamojo trakto navikais sergančiųjų organizacijos metiniame suvažiavime Barselonoje, žinių sėmėsi Europos onkologinių pacientų advokacijos tinklo darbo grupės WECAN (Workgroup of European Cancer Patient Advocacy Networks)  mokymų akademijoje, toliau vykdėme projekto veiklas, skirtas Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklo kūrimui. Džiaugiamės jaukiu ir bendrystės dvasią sustiprinusiu POLA komandos susitikimu Mingėje (Šilutės raj.) – nuoširdi padėka šventės organizacinius rūpesčius sėkmingai sustygavusiai Šilutės draugijai „Viva Femina“, renginio rėmėjams, lektoriams ir svečiams!
Šis mėnuo buvo dedikuotas sarkomos žinomumui, atkreipiant dėmesį į tai, kaip svarbu nenumoti ranka į iš pažiūros niekuo neišsiskiriančius simptomus, tokius kaip patinimas, pilvo skausmas ar balso užkimimas, nuovargis ir pan., nes tai gali būti ir sarkomos ženklai.
Atėjus rugpjūčiui dar pasidžiaukime šiluma, leisdami laiką turiningai, kiek galima labiau būdami fiziškai aktyvūs, pasikraukime teigiamos energijos iš gamtos ir vieni kitų.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

POLA PROGRAMĖLĖ