POLA liepos naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Nužydėjusi ir medumi kvepianti liepa – dar vienas vasaros puslapis mūsų gyvenime, atnešęs įvairių patirčių – ir atostogų įspūdžių, atradimų, ir kasdienių rūpesčių, ir vienas kitą vejančių darbų. Iš to ir susideda mūsų gyvenimas.
POLA veikla liepą buvo pilna naujų patirčių, taip pat ir svarbių susitikimų – vadovai susitiko su Sveikatos apsaugos ministru, taip pat dalyvavo Europos virškinamojo trakto navikais sergančiųjų organizacijos metiniame suvažiavime Barselonoje. Šis mėnuo buvo dedikuotas sarkomos žinomumui, atkreipiant dėmesį į tai, kaip svarbu nenumoti ranka į iš pažiūros niekuo neišsiskiriančius simptomus, tokius kaip patinimas, pilvo skausmas ar balso užkimimas, nuovargis ir pan., nes tai gali būti ir sarkomos ženklai.
Prasidėjus rugpjūčiui, išnaudokime paskutines vasaros dienas turiningai, prasmingai, kad turėtume, ką prisiminti rudenį, pasikraukime teigiamos energijos. Kviečiame sekti mūsų naujienas, įskaitant ir socialinio tinklo Facebook paskyras POLA prieš vėžį bei POLA kortelė – netrukus norinčius pakviesime prisidėti prie itin reikalingos savanorystės, skirtos pacientams, ir įprasminti savo patirtį. 

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ