POLA narei – asociacijai „Onkologinė savigalba Lazdijuose” įteiktas savivaldybės apdovanojimas už nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei

Šių metų Valstybės atkūrimo dienos proga asoociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose” tapo Lazdijų rajono savivaldybės apdovanojimų laureate. Laisvės angelo statulėlės, padėkos ir premijos skirtos krašto šviesuoliams, tapusiems įkvėpimo šaltiniu, pavyzdžiu ir ramybės uostu kuriant vieningesnį Lazdijų kraštą, vieningesnę Lietuvą. „Didžiuojuosi galėdama apdovanoti Lazdijų kraštui ir valstybei nusipelniusius – gydytoją Romą Jurkevičių, kleboną Vidmantą Strioką bei asociacijos „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ žmones bei nenuilstančią šios organizacijos vadovę Dalę Pupininkaitę. Tai žmonės, kurie negailėjo savęs, vienijo aplink juos esančius, jie yra pavyzdys mums visiems. Lai šie garbingi žmonės tampa mums išminties, kantrybės, atjautos ir motyvacijos sąžiningai dirbti mūsų rajonui šaltiniu“, – sveikindama susirinkusiuosius kalbėjo rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Sveikiname ir džiaugiamės pelnytu įvertinimu!

Asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“, įkurta 2017 m., nuo pat pirmųjų savo veiklos dienų prisideda prie onkologinių pacientų ir jų šeimų gerovės, skatindama juos burtis, kolektyviai veikti, domėtis savo liga, stiprinti sveikatos raštingumo žinias ir įgūdžius. Tai skatina ne tik rajono onkologinių ligonių bendravimą ir bendradarbiavimą, psichoemocinę gerovę, socialinę pagalbą, bet ir yra pavyzdys visai Lietuvai. Asociacijos varomoji jėga – entuziastinga jos vadovė Dalė Pupininkaitė, kuri yra aktyvi, iniciatyvi, visuomeniška, darbšti, niekada nenuleidžianti rankų. Jos dvasinė stiprybė ir veiklumas yra įkvepiantis pavyzdys daugeliui bendruomenės narių. Asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ už vykdomą sveikatinimo veiklą, ES projekto „Savigalbos paslaugų teikimas Lazdijų mieste“ įgyvendinimą, kuris stiprina socialinių partnerių įtraukimą į onkologinių pacientų aktualijas, taip pat už rūpinimąsi onkologinių pacientų sielovada, vykdomus kultūros renginius, pažintines išvykas ir žygius, yra žinoma ir vertinama visoje Lietuvoje. Dėmesys ir rūpestis, noras padėti žmogui, susiduriančiam su onkologinės ligos iššūkiais, yra kasdienis šios asociacijos veiklos motyvas.

Plačiau apie apdovanojimų šventę kviečiame skaityti Lazdijų rajono savivaldybės pranešimą.

Parengta pagal Lazdijų rajono savivaldybės pranešimą.

Organizatorių nuotrauka.

2022-02-17

POLA PROGRAMĖLĖ