POLA naujienlaiškis, gruodis, Nr. 12

Susitinkame jau versdami paskutiniojo šių metų naujienlaiškio lapus, užbaigiame dar vienų metų kalendorių. Kiekvienas galime apmąstyti, prisiminti nueitą dar vieną kelio atkarpą, įvertinti, kokie šie metai buvo, taip pat – kurti naujus planus, dėlioti naujus darbų kalendorius. Džiaugiamės, kad buvome ir esame drauge, gilinome sveikatos raštingumo įgūdžius, palaikėme vieni kitus, kad vasarą įvyko smagus POLA narių visuotinis suvažiavimas po ilgo nesimatymo mėnesių. Ačiū, kad aktyviai teikiate grįžtamąjį ryšį, dovanojate dėkingumo žodžius – tai tikras įkvėpimas eiti pirmyn ir kada būna sunku –nenuleisti rankų. 

Šiemet daug dėmesio skyrėme POLA procesų tobulinimui (POLA kortelės išdavimui, informavimui apie POLA veiklą, POLA advokacijos iniciatyvų pristatymui ir pan.), įdiegėme POLA autoatsakiklį, padedantį visiems, nesvarbu kuriuo paros laiku skambinantiems, gauti atsakymus į jiems aktualius klausimus, sudarę galimybę POLA korteles išduodantiems savanoriams paraiškas užpildyti internetu, sumažinome popierinių POLA kortelės paraiškų apimtis, periodiškai dalindamiesi su Jumis informacija apie onkologinių pacientų bendruomenei aktualius klausimus, didinome Jūsų įsitraukimo į savo sveikatos priežiūros procesą galimybes.

Metus baigiame turėdami 27 tūkstančius POLA kortelės turėtojų, kas reiškia, kad per 2021 m. išdavėme 35 proc. (9423) visų POLA kortelių. Džiaugiamės, kad metų pabaigoje vykdytoje apklausoje įvardindami svarbiausias POLA kortelės naudas, šalia pagrindinės naudos – mažesnės finansinės naštos dėka POLA kortelės nuolaidų (35 proc.), net penktadalis iš jūsų (20 proc.) įvardino gaunamą naudingą informaciją, siunčiamą el. laiškais bei tai, kad jaučiatės POLA bendruomenės nariais (18 proc.).


Dėkojame visiems ir kiekvienam, paaukojusiam savo laiko ir lėšų POLA veiklai, POLA kortelės projektui. Jūsų gerumo dėka visi galime susitelkti ir kurti taip reikalingus pokyčius onkologinių pacientų bendruomenei!
Gyvename išties nelengvu metu, kada visas pasaulis vis patiria naujas pandemijos bangas. Visgi, nors trumpam tegul nutolsta, atsitraukia nerimas, nežinios jausmas – tegyvuoja noras patirti tikrumo akimirkas su brangiais artimaisiais, bičiuliais čia ir dabar, nes viskas, ką mes tikrai turime – tai dabarties akimirka. Sulaukę saulėgrįžos, tikėkime Šviesa.

Viltingų, sveikatingų ir šviesių ateinančių Naujųjų Metų visiems!

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

Naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

POLA PROGRAMĖLĖ