POLA naujienlaiškis, lapkritis, Nr. 11

Lapkritį į rezultatų aruodą sunešėme paskutiniuosius sveikatos raštingumo akademijos seminarus, specialistų video paskaitas aktualiomis sveikatos temomis, edukacinius leidinius. Ačiū, kad aktyviai dalyvavote apklausoje, padėdami mums sužinoti, kas yra svarbiausia Jums ir ties kuo POLA pastangas reikėtų telkti ateityje. Šiemet lapkritis atėjo su gera žinia ir tikru palaikymo ženklu, gavus Jūsų skirtą 1,2 proc. GPM paramą – tai taip sustiprina tikėjimą, kad drauge galime daugiau, ir dar labiau įpareigoja siekti platesnių galimybių Jums sveikti ir stiprėti. Dėkojame prisijungusiems prie Dosnumo antradienio iniciatyvos, kad parėmėte POLA ar paskatinote tą padaryti savo artimuosius.
Prasidėjęs Adventas tegul atneša prasmingą laiką, nuskaidrina mintis. Belaukdami šv. Kalėdų, liudykime bendrystę, pagalvokime apie paramą socialinėms iniciatyvoms – pakvieskime savo artimuosius skirti nors simbolinę auką POLA veikloms, kad toliau galėtume tvirtai judėti pirmyn, kurdami laukiamus pokyčius onkologinių pacientų bendruomenei.
Nors pandeminė situacija neleidžia pernelyg atsipalaiduoti, tačiau jau įžengdami į prieššventinį laiką susitelkime, skirkime laiko sau, savo sveikatinimui, pokalbiui su savo artimaisiais, bičiuliais, kad šviesios vilties vedini pasitiktume šv. Kalėdas kartu. 

Naujienlaiškį skaityti kviečiame čia.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

2021-12-02

POLA PROGRAMĖLĖ