POLA rugpjūčio naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Palydėjome vasarą, padovanojusią mums daug saulės šviesos, karštų dienų, atostogų atokvėpio, tad pailsėję ženkime į auksaspalvį rudenį. Tikimės, kad jis bus mums dosnus naujų patirčių, įkvepiančių susitikimų, naujų idėjų. 
Rugpjūtis POLA bendruomenėje buvo išties vasariškas – dalis mūsų, Utenos asociacijos „Vilties kelias“ sukviesti, Molėtų rajone ir Utenoje susitikome paminėti Savanorystės metų. Padėkojome vieni kitiems už bendrystę, pasidalinome savo patirtimi, ką savanorystė atneša į mūsų gyvenimus – tai lyg gerumo aruodas, kurį nuolat pildome dovanodami vieni kitiems brangiausia, ką turime – savo laiką, šilumą ir dėmesį. POLA bendruomenė išties turi tvirtą savanorystės tradiciją, mūsų POLA kortelės ambasadoriai savanorystę tęsia po trejus, penkerius, kiti – septynerius ir daugiau metų, ačiū Jiems, o taip pat dėkojame ir naujai planuojantiems prisijungti prie savanorystės veiklos. Jau netrukus rugsėjo mėn. dėl individualių pokalbių susisieksime su kandidatais, išreiškusiais norą tapti pacientų gidais einantiems ligos keliu. 
Rugsėjis mums suteiks progų prisiminti vėžio prevencijos svarbą – prisijungdami prie informacinės kampanijos „Būk savo sveikatos dirigentas“ raginame reguliariai tikrintis sveikatą, būtinai apie tai  primenant ne tik sau, bet ir savo artimiesiems. Choras „Baltic Solo Choir“ Šv. Kotrynos bažnyčioje rugsėjo 12 d. koncerte „Šventasis šydas“ suburs klausytojus permąstyti mūsų būties trapumą ir gyvenimo dovaną. Būkime sveiki, būkime drauge.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ