POLA rugsėjo naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Atėjęs ruduo sulig rugsėju mus pasitiko permainingais orais, tarsi vienu mostu atskyręs nuo vasaros, tačiau pasikrovę šiltų vasaros įspūdžių išlikime pozityvūs ir  optimistiški. Matome, kaip pildosi darbų kraitė, įsibėgėja rudens renginiai, darbotvarkės pildosi svarbiais klausimais. Nuo rugsėjo prasidėjo vėžio supratimo bei žinomumo skatinimiui skirtos dienos – viešojoje erdvėje minėtos limfomos, prostatos, vaikų, ginekologinio vėžio dienos. 
Rugsėjo 17-18 d. Vilkaviškio r. Bartninkuose įvyko POLA komandos – draugijų, savanorių metinis susitikimas, suteikęs progą po ilgesnio laiko susitikti ir jaukiai pabūti drauge, padiskutuoti. Šiųmetiniame susitikime sulaukėme ir valdžios atstovų dėmesio, išgirsti POLA aktualijas, pacientų problemas ir rūpesčius atvyko sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, pažymėjęs, kad POLA vykdo itin prasmingą misiją ligos kelyje atsidūrusiam žmogui – padeda jam nelikti vienam su savo liga, palaiko viltį ir ragina gyventi Gyvenimą.
Rugsėjo 12-ąją įvykęs choro „Baltic Solo Choir“ koncertas „Šventasis šydas“ vilniečius ir miesto svečius sukvietė pabūti jautrios, muzikos kalba papasakotos, istorijos per vėžį liudininkais, paskatinęs atsiverti ir suprasti savo trapų pažeidžiamumą, kada išgirstama onkologinės ligos diagnozė. Ačiū POLA atstovei Jūratei už atvirumą dalinantis savo istorija ir tiesų raginimą rūpintis savimi, stebėti ir tikrintis sveikatą.
Žengiame į spalį, kuris auksapalviais takais teveda į jaukų laiką, atraskime jo tiek sau, tiek pokalbiui su brangiais žmonėmis. Spalis – krūties ir kepenų vėžio supratimui dedikuotas mėnuo, tad paskatinkime savo artimuosius pasitikrinti sveikatą.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ