POLA seminarai „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“ regionuose sulaukia didelio susidomėjimo

POLA seminarams „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“ įsibėgėjant regionuose, gera stebėti ir jausti žmonių aktyvumą, augantį domėjimąsi savo savijauta ir dedamas pastangas gerinti savo gyvenseną, remiantis žiniomis, kurios ateina iš specialistų lūpų. Rugsėjo 19 d. įvyko jau trečiasis seminaras Šiauliuose, rugsėjo 20 d. vyksta Kelmėje, prieš tai – pirmieji du Radviliškyje ir Ukmergėje vyko rugsėjo 5 ir 6 dienomis.

Seminarus rengiame drauge su POLA priklausančiomis draugijomis bei visuomenės sveikatos biurais, už skirtą projektinį finansavimą dėkojame Valstybiniam visuomenės sveikatos stiprinimo fondui. Kaskart sulaukdami daugiau nei pusšimčio dalyvių, tampame liudininkais, kaip žmonėms, susirgusiems onkologine liga, yra svarbūs gyvi renginiai, kiek susidomėjimo sulaukiame. Tikimės, kad išgirsta informacija, žinios ir patarimai bus prasmingai ir praktiškai taikomi kasdienoje, kad gyventi ir sveikti būtų kuo lengviau.

Dėkojame puikioms seminaro lektorėms – gydytojoms Editai Juodžbalienei, Jurgai Misevičienei ir onkologinių pacientų trenerei Virginijai Grigaitei Petkevičienei už itin vertingą, įdomią ir įtraukiančią programą, žinias ir įkvėpimą patikėti paciento indėliu, kad labai didelė sveikatos kokybės dalis priklauso nuo mūsų pačių, nuo ryžto ir nusiteikimo gyventi kuo sveikiau, išsaugant prigimtinai reikalingą fizinį aktyvumą, subalansuotą mitybą.

Tolimesni seminarai „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“ vyks:

Spalio 19 d. Vilkaviškyje, registracija: https://forms.gle/MY68GQPHXEw2YfeBA

Spalio 26 d. Plungėje, registracija: https://forms.gle/oYmWU8U8ZEikKNwr5

Lapkričio 7 d. Utenoje, registracija: https://forms.gle/Kdar5yAE3oA1qTJd9

Lapkričio 9 d. Jonavoje, registracija: https://forms.gle/zePEgDA2raafeLvq5

***

Mokymai yra POLA su partneriais vykdomo projekto „Sveikatai palankios elgsenos skatinimas onkologinių pacientų ir jų artimųjų tarpe“, finansuojamo Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija, dalis.

2023-09-20

POLA PROGRAMĖLĖ