POLA spalio naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Spalis tradiciškai pasižymėjo tiek rožine spalva nuspalvintais renginiais, apšviestais pastatais ir tam skirtais palaikymo renginiais, tiek visuomenėje skirtingais kanalais skleista informacija, gerinančia supratimą apie krūties vėžį, prevencijos svarbą bei atkreipiančia dėmesį į naujų inovatyvių vaistų nepakankamą prieinamumą. Spalis, kaip ir rugsėjis, POLA darbotvarkę pripildė daugybe renginių, tiek dalykinių, tiek šventinių. Džiaugiamės galėję pasveikinti Kauno moterų, sergančių onkologinėmis ligomis draugiją Eivena su 15-uoju gimtadieniu, toliau tęsėme seminarų „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“ ciklą regionuose – lektorių komanda lankėsi Vilkaviškyje ir Plungėje, subūrėme gausų dalyvių būrį pasiklausyti dr. Mariaus Rimaičio nuotolinės paskaitos apie bendrąją anesteziją.

Pacientų balsą nešėme Lietuvoje ir užsienyje vykusiuose posėdžiuose ir konferencijose, Pasaulinės psichikos dienos proga priminėme apie būdus pasirūpinti savimi tiek susirgus, tiek slaugant artimuosius, taip pat minint kepenų vėžio žinomumo mėnesį raginome labiau kreipti dėmesį į savo sveikatą, mokytis atpažinti šios klastingos ligos požymius ir sužinoti rizikos veiksnius.
Lapkritį – ūsuotą mėnesį – kvieskime vyrus pasirūpinti savo sveikata ir užsirašyti pas gydytoją profilaktiškai pasitikrinti dėl prostatos vėžio. Tai ir skrandžio vėžio žinomumo mėnuo. Linkime šį mėnesį stabtelti apmąstant gyvenseną, pagalvojant apie būdus, kaip pagerinti savo kasdienę rutiną, išvengti peršalimo ir virusų bei likti tvirtiems. 

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti čia.

Nuoširdžiai Jūsų –

POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ