POLA spalio naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Nueinantis spalis kaip ir kasmet paskatino labiau pagalvoti apie moterų sveikatą, vyko daug krūties vėžio žinomumui skirtų renginių, akcijų, konferencijų. Daug susidomėjimo sulaukė įvykęs nuotolinis seminaras apie paveldimą krūties vėžį, inicijuotas gydytojos Daivos Gudavičienės ir jos kolegų gydytojų radiologų, genetikų, chirurgų. Tikime, kad tokie renginiai skatina visuomenę labiau domėtis vėžio problematika, didina pacientų sveikatos raštingumą.  
Džiaugiamės POLA draugijų aktyvumu organizuojant ir aktyviai dalyvaujant vieniems kitų renginiuose – susitikimuose, diskusijose, žygiuose, skirtuose solidarumui su sergančiomis krūties vėžiu. Kaskart ištartas „Tu ne viena″ atrakina jėgas gyventi, parodo, kad rūpime vieni kitiems ir norime būti drauge ir kai sunku, ir kai gera.      
Artėdamas lapkritis mums primins, kaip svarbu mūsų vyrams, tėvams, broliams, seneliams skirti laiko savo sveikatai. Prostatos vėžio supratimui dedikuotas mėnuo, tegul bus simbolinis, nes rūpintis savo sveikata turime visus metus, kasdien. Būkime sveiki!

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

2022-10-28

POLA PROGRAMĖLĖ