POLA sukvietė diskusijai apie filantropijos svarbą

Filantropija – tai meilė žmonėms, rūpinimasis žmonių gerove nesiekiant materialinės naudos. Kas labiausiai lemia sprendimą prisidėti prie paramos nevyriausybinių organizacijų veiklai? Emocinis momentas vs skaičiai. Filantropija kaip investicija. Kaip atrasti sąlyčio taškus tarp verslo ir nevyriausybinių organizacijų, kuriančių pokytį visuomenėje? Apie visa tai gegužės 24 d. Vilniaus Rotušėje diskutavome POLA inicijuotoje diskusijoje „Filantropijos svarba ir kaip ji veikia?” konferencijos „We Are Revolution” metu drauge su Mariaus Jakulio Jason fondo vadove Kotryna Stankute-Jaščemskiene, Open Lithuania Foundation – Ukreate Hub valdybos nare Aneta Šlekyte-Kaminiene ir moderatore Livija Gradauskiene.

Aptarėme daugybę aspektų – nuo to, kas skatina aukoti, kuo skiriasi verslo įmonių ir individualių asmenų motyvacija skiriant finansinę paramą, kokia skaičių, tinkamai parinktų žodžių, nuolatinio ryšio svarba ir daug kitų elementų. Sutarėme, kad pokalbiui minčių turime dar tiek daug, kad būtinai grįšime prie šios temos organizuodami pokalbį internetu.

Suprasdami, kokius iššūkius tenka įveikti onkologine liga susirgusiems žmonėms, POLA į filantropiją kviečia pažvelgti kaip į bendradarbiavimo kelią, kurį tiesiame būdami vieni dėl kitų. Nes kartu – lengviau.

2024-05-24

POLA PROGRAMĖLĖ