POLA vasario naujienlaiškis

Mieli POLA bendruomenės nariai,

Kviečiame skaityti naujienlaiškį paspaudus nuorodą čia.

Turbūt ne veltui vasaris šiemet buvo viena diena ilgesnis nei paprastai – tiek visko įvyko. Mums tai buvo naujos pradžios – pacientų navigacijos sistemos www.priesvezi.lt pristatymo metas, taip pažymint Pasaulinę vėžio žinomumo dieną. O kur net 7-iuose Lietuvos miestuose nuvilnijęs ir visus apjungęs bendrystės kupinas žiemos maudynių iššūkis „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“: Vilnius, Lazdijai, Plungė, Marijampolė, Radviliškis, Pasvalys, Šalčininkai – buvo nuostabu stebėti žvarbos nepabūgusių entuziastų komandas, nešančias žinią – „Tu ne vienas, mes tave palaikom!“. Ačiū komandai „Teniso namai“, tęsiančiai tradiciją ir surengusiai teniso turnyrą, skirtą Pasaulinei vėžio žinomumo dienai, kartu renkant paramą sergantiems onkologine liga.

Drauge su iniciatyva „Minios balsas“ šiemet kalbėjome apie inovatyvaus gydymo pasiekiamumą krūties vėžiu sergančioms Lietuvos moterims.

Vasarį minėjome Tarptautinę vėžiu sergančių vaikų dieną, pristatydami naujai įsisteigusią jaunų žmonių organizaciją „Onkojaunimas“, užsibrėžusią telkti ne tik esamus bei buvusius pacientus, kurie onkologinę ligą išgyveno vaikystėje ar paauglystėje, tačiau ir jų artimuosius. Mėnuo buvo gausus posėdžių, pasitarimų dėl onkologinių pacientų situacijos gerinimo, daug dėmesio inovatyvių vaistų prieinamumui. 

Vasarį pradėjome 1,2 proc. GPM paramos POLAi kampaniją – ačiū visiems, kurie prisidedate, ir tiems, kurie negalėdami skirti GPM paramos, paprašote tai padaryti savo artimuosius. 

Žengiant į pavasarį, kviečiame būti aktyviais, nepamiršti fizinės veiklos, gryno oro ir kokybiško laiko su Jums svarbiais žmonėmis.

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ