Prisijunkite prie POLA žingsniuojančios bendruomenės Nacionaliniame judumo iššūkyje

Gal jau teko skaityti ar girdėti apie prasidėjusias varžytuves: tarp bendruomenių, organizacijų, miestų NACIONALINIAME JUDUMO IŠŠŪKYJE, kuris vyks iki lapkričio 16 dienos? Priimkite iššūkį – atsisiuntę programėlę #walk15 į savo išmanųjį telefoną, prisijunkite prie „Nacionalinio judumo iššūkių“, Bendruomenių kategorijos, paieškos laukelyje įveskite „POLA“ ir pasirinkite iššūkįSu POLA prieš vėžį“. Ir vaikščiokite, nepamiršdami į kelionę pasiimti telefono!

Mes, POLA, šiuo iššūkiu labai džiaugiamės ir tikimės, kad jis paskatins visus būti aktyvesniems, daugiau judėti, nes fizinis aktyvumas ir geros emocijos – itin svarbūs vėžio prevencijai.

Mūsų POLA bendruomenėje šiuo metu yra daugiau nei 43 000 asmenų – parodykime visiems, kokia vieninga ir kryptingai veikianti bendruomenė mes esame.

Paprasčiausia prisijungti naudojant telefoną, paspaudžiant šią nuorodą:

https://walk15.app/…/d200a297-76e6-4011-b3e7-81b82e4060e9

Nuoroda aktyvi tik per išmanųjį telefoną.

SVARBU: Prisijungti galima viso iššūkio metu, nepaisant to, jog jis jau prasidėjęs.

Kiekviename iššūkyje Lietuvos Respublikos Prezidentas apdovanos TOP3 aktyviausias komandas ir vieną komandą su didžiausiu žingsnių vidurkiu. Taip norėtųsi, kad tarp jų būtų ir POLA prieš vėžį. Tad aktyviai kvieskite bendruomenės narius, artimuosius, kad taptume vienais iš iššūkio lyderių!

Drauge EITI ir SVEIKTI lengviau.

2023-09-18

POLA PROGRAMĖLĖ