Vasario 4-ąją per Lietuvą nuvilnijo paramos sergantiesiems banga – žiemos maudynių iššūkis

Vasario 4-ąją, Pasaulinę vėžio žinomumo dieną, net septyniuose Lietuvos miestuose nuvilnijo ir visus apjungė gerumo jausmas, bendrystė, palaikymas žiemos maudynių iššūkyje – „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas”. Šiuo maudynių iššūkiu kvietėme palaikyti tuos, kuriems teko kitoks iššūkis – ne savo noru, nesirenkant stoti į onkologinės ligos akivaizdą. Net 50-yje šeimų kasdien nuskamba diagnozė „vėžys“, kuri padalina gyvenimą į „iki“ ir „po“, kiekvieną „panardindama į šaltą eketę“, po kurios gyvenimas jau niekada nebus toks, koks buvo. Mes drauge tariame – Jūs ne vieni savo kelyje!

POLA džiaugiasi ir dėkoja, kad onkologinius pacientus palaiko, supranta ir paramą jiems reiškė grūdinimąsi ir sveiką gyvenseną praktikuojantys asmenys ir bendruomenės: Vilniuje, Lazdijuose, Marijampolėje, Pasvalyje, Plungėje, Radviliškyje, Šalčininkuose – ačiū nuostabioms žiemos entuziastų komandoms, Jūsų dėka sušyla širdys!


Gyvenimas nesustoja – kviečiame visus jungtis į paramos ratą – išsiųskite paramos žinutę tel. 1408 (skambučio kaina 5 Eur), kad POLA pagalba pasiektų sergančius ir jų artimuosius!

Dėkojame visiems iššūkyje dalyvavusiems žiemos maudynių entuziastams – sporto klubų „LEMON GYM” komandai Vilniuje, Marijampolės onkologinių ligonių asociacijai „Rūpestėlis” ir Vytautui Petruškevičiui, Asociacijai „Onkologinės Ligos Draugas” ir „Eketė Plungėje” nariams, „Onkologinei savigalbai Lazdijuose”, Radviliškio onkologinių ligonių asociacijai „Radvilė” ir miesto ruoniams, Šalčininkų r. sav. Visuomenės sveikatos biurui ir Jašiūnų ruoniams, Bėgimo mėgėjų ir sveikos gyvensenos klubui „Vėtra“ Pasvalyje ir savanorei Romualdai Balzarevičienei.

Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas!

Nuotraukoje dešinėje viršuje – palaikymo komanda Šalčininkų r. prie Šalčininkėlių k. tvenkinio.

Organizatorių nuotraukos.

2024-02-05

POLA PROGRAMĖLĖ