Vasario 4-oji Pasaulinė kovos su vėžiu diena

Ši diena skirta atkreipti dėmesį į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, į fizinio aktyvumo ir sveikatai palankios gyvensenos įtaką, užkertant kelią pavojų žmogaus gyvybei keliantiems onkologiniams susirgimams.

Tai diena, įprasminanti bendras mokslininkų, medikų, politikų ir pacientų organizacijų pastangas, kad onkologinės ligos būtų valdomos ir išsaugotume kuo daugiau gyvybių. Kova – tai nusiteikimas GYVENTI, nepaisant sunkumų, tikėti ir laikyti Viltį. Nebūti vienam! POLA dirba, kad susirgusiems norėtųsi grįžti į gyvenimą, artimiesiems – išlikti tvirta atrama, kad ir per audras ar bangas, tačiau atrasti saugų uostą, kuriame kiekvienas būtų priimtas, išklausytas, ir gavęs naudingų patarimų. Gera dalintis žinia, kad POLA bendruomenė pasipildė nauju savanorių būriu, kurie patys perėję sunkumus gali būti vedliais, patarėjais ir šviesos švyturiais. Prireikus pagalbos, savanorių kontaktų ieškokite: https://pola.lt/pacientu-gidai/

Ačiū visiems gydytojams, slaugytojams ir visiems onkologijos centrų, tyrimus atliekančių įstaigų, šeimos medicinos centrų, greitosios pagalbos, poliklinikų darbuotojams, kurie taip sunkiai dirba stengdamiesi išsaugoti gyvybes, už jų pasišventimą tarnauti kilniausiam tikslui.

Prisimename ir širdyje laikome tuos, kurie buvo mums brangūs ir kovojo už gyvenimą, bet jau yra išėję į Amžinybę.

2023-02-04

POLA PROGRAMĖLĖ