Atsisveikiname su pirmuoju POLA prezidentu, prof. Arvydu Šeškevičiumi

1939 07 05 – 2023 01 22
Vakar amžinybėn iškeliavo pirmasis Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas, paliatyviosios pagalbos Lietuvoje pradininkas, gydytojas kardiologas, gimtojo Simno krašto mylėtojas, kelių dešimčių knygų ir edukacinių leidinių tiek pacientams, tiek sveikatos priežiūros specialistams autorius.

Prof. Arvydas Šeškevičius labai tikėjo bendrystės galia, nekart kartojo „Kartu galime nuveikti daugiau, negu po vieną, verta veikti kartu“. Jo pėdsakas tiek kuriant šiuolaikinę sveikatos priežiūros sistemą, tiek įgalinant pacientus atstovauti savo interesams ir padėti vieni kitiems, – gilus ir nepavaldus laikui.

Ilsėkitės ramybėje, mielas profesoriau, o mes tęsime Jūsų pradėtus darbus.

Urna su gerb. profesoriaus palaikais bus pašarvota Kaune Rekviem laidojimo namuose (Jonavos g. 41A) 01 24 (antradienį) nuo 10 iki 21 val. ir 01 25 (trečiadienį) nuo 9 iki 12 val. Profesorius bus laidojamas trečiadienį 14.00 Simno kapinėse.

Šv, mišios Vilniuje vyks 01 23 (pirmadienį) 18 val. šv.Kryžiaus bažnyčioje (prie Prezidentūros).

Šv. mišios Kaune vyks 01 25 (trečiadienį) 9.00 val. Kauno pal. Arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčioje, S. Žukausko g. 1 B.

Kviečiame prisidėti maldoje, o taip pat prisiminti jo darbus, mintis. Dalinamės prieš metus, minint 10-ąjį POLA veiklos jubiliejų, parengtu interviu, kuriame kvietėme mintimis grįžti į tuos metus, kada POLA buvo įkurta ir papasakoti, kas labiausiai įkvėpė telkti žmones į pacientų asociaciją, kas tuo metu vyko, kaip viskas buvo organizuojama, kas labiausiai įkvėpė, o kas buvo sunkiausia, pasidalinti linkėjimais POLA bendruomenei:

Prof. Arvydas Šeškevičius, pirmasis POLA prezidentas, valdybos narys: „Kartu galime nuveikti daugiau, negu po vieną, verta veikti kartu“

POLA PROGRAMĖLĖ