„InMedica grupės“ Labdaros teniso turnyras 2024 | Kovos su vėžiu dienai paminėti

„Teniso namai“ kviečia sporto bendruomenę dalyvauti solidarumo dvejetų turnyre, kurį kartu su generaliniu rėmėju „𝗜𝗻𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮 𝗴𝗿𝘂𝗽𝗲̇” organizuoja Pasaulinei kovos prieš vėžį dienai paminėti ir šios ligos užkluptiems paremti.

Data ir vieta:
2024 m. vasario 3 d., „Baltic tennis“, Telšių g. 17, Vilnius

Registracija:
Iki sausio 30 d. 22:00 val. poromis. čia: https://bit.ly/InMedicaLabdarosTenisas24registracija

Divizionai:
Vyrų TOP divizionas (8 poros)
Vyrų TOP Challenge divizionas (8 poros)
Moterų TOP Challenge / Middle (8 poros)

Tvarkaraštis:
Vyrų TOP – 10:00 val. – 16:00 val.
Vyrų TOP Challenge – 15:00 val. – 20:00 val.
Moterų TOP Challenge / MIDDLE – 9:00 val. – 14:00 val.

Parama:
„Teniso namai“ kviečia:

𝐌𝐮𝐦𝐬 𝐫𝐮̄𝐩𝐢! Todėl raginame ir Jus būti rūpestingais sau ir artimiesiems, o 20 EUR nuo kiekvieno startinio mokesčio skirsime paremti POLA projektą: „Padėk gyvenimui laimėti prieš vėžį“.

Ši organizacija pagalbą onkologinėmis ligomis susirgusiems asmenims teikianti jau nuo 2012 metų inicijavo projektą, kuriame savanoriai pacientai -> padeda naujai susirgusiems pacientams. Šie žmonės, kurie patys yra patyrę kelią per onkologinę ligą arba yra tokių asmenų artimieji, gerai žino, kaip svarbu laiku išgirsti palaikymo žodį, sulaukti patarimo sunkioje situacijoje, kai užklumpa nežinia ir nerimas.

𝐌𝐮𝐦𝐬 𝐫𝐮̄𝐩𝐢! Kiekvieno teniso bendruomenės nario sveikata. Kviečiame išdrįsti kalbėtis ne visai patogiomis, bet svarbiomis temomis ir pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais – ne tik kasdieniais sveikatinančiais įpročiais, bet ir periodiška prevencine savo sveikatos patikra. Priminkime, padrąsinkime, pasidalinkime turima informacija apie prevencines sveikatos palaikymo programas su tais, kurie mums rūpi. Dėmesys vienas kitam – nieko nekainuoja.

Informacija apie nemokamas prevencines patikros programas: https://priesvezi.lt/…/kokios-yra-antrines…

Prevencija – viena svarbiausių priemonių kovoje prieš vėžį:
-> 𝟒𝟎–𝟒𝟓 % 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐫𝐠𝐢𝐦𝐨 𝐚𝐭𝐯𝐞𝐣𝐮̨ 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐚 𝐢𝐬̌𝐯𝐞𝐧𝐠𝐭𝐢 laikantis sveikos gyvensenos taisyklių bei dalyvaujant ankstyvosios vėžio diagnostikos programose
-> net 𝟗𝟎-𝟗𝟓 % 𝐚𝐭𝐯𝐞𝐣𝐮̨ 𝐲𝐫𝐚 𝐢𝐬̌𝐠𝐲𝐝𝐨𝐦𝐢, jei jie nustatyti ankstyvos diagnozės metu

POLA PROGRAMĖLĖ