Jonava. Psichologinės pagalbos spalio mėn. grupės užsiėmimas: kaip apie ligą kalbėti su kitais, kaip apie sveikatos būklę informuoti darbdavį, kaip prisitaikyti prie pokyčių susirgus ir padėti sau

Siekdami padėti  onkologiniams pacientams rasti atsakymus į tokius aktualius klausimus kaip toliau gyventi išgirdus onkologinės ligos diagnozę, kaip prisitaikyti prie pokyčių, kaip padėti sau (ar artimam žmogui) sveikti, pasiruošti tyrimams ir valdyti gydymo sukeltus pašalinius poveikius bei suteikti žinių ir patarimų, padedančių lengviau įveikti kelionę per vėžį, įvairiuose Lietuvos regionuose reguliariai organizuojame pagalbos grupių užsiėmimus.

This image has an empty alt attribute; its file name is apie-pola-1024x188.jpg

Projekto “Kartu prieš vėžį” pagalbos grupių užsiėmimus, veda patyrusios psichologės ir jų metu pacientams suteikiamos naudingos įžvalgos ir patarimai apie tai, kaip apie savo ligą kalbėti su artimais žmonėmis, draugais ir kolegomis, kaip apie sveikatos būklę informuoti darbdavį, kaip prisitaikyti prie pokyčių susirgus ir padėti sau. Sudaroma saugi erdvė atsiverti, išsikalbėti ir užduoti rūpimus klausimus.

Vieno užsiėmimo trukmė – 4 val. Formuojamos nedidelės, iki 15 asmenų grupės.

Artimiausių užsiėmimų datos JONAVOJE:

Spalio 8 d. (antradienis) 12:00-16:00
Užsiėmimus ves psichologės: Dalia Vasiliauskienė ir Eglė Gudelienė 

Pageidaujantiems teikiamos individualios 60 min. trukmės  psichologų konsultacijos (pagal išankstinę registraciją).

REGISTRACIJA: tel.nr. 8 689 88825; el.p: astabari@pola.lt

This image has an empty alt attribute; its file name is pola-kortele-1024x188.jpg

Dalyvavimas susitikimuose ir individualios konsultacijos yra nemokamos, finansavimas užtikrinamas įgyvendinant ES paramos lėšomis finansuojamus projektus Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-01-0006 ir Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-03-0006, prašant užpildyti standartizuotas projektų dalyvių anketas ir pasirašyti projektų dalyvių sąrašuose.

POLA PROGRAMĖLĖ