Konferencija „Sklandus jaunų onkologinių pacientų sveikatos priežiūros užtikrinimas pereinant iš vaikų į suaugusių sveikatos priežiūros sistemą”

Kviečiame dalyvauti gegužės 27 d. Seime vyksiančioje konferencijoje „Sklandus jaunų onkologinių pacientų sveikatos priežiūros  užtikrinimas pereinant iš vaikų į suaugusių sveikatos priežiūros sistemą”.

Lietuvoje vėžiu kasmet suserga 15–16 tūkst. suaugusiųjų ir 80–90 – vaikų. Net iki 75 % išgyvenusiųjų patiria vieną ar daugiau vėlyvųjų gydymo padarinių, jiems reikalinga tolesnė priežiūra visą gyvenimą. Jauniems žmonėms, įveikusiems onkologinę ligą, pereinant iš vaikų į suaugusiųjų sveikatos priežiūros sistemą, dažnai kyla sunkumų dėl nereglamentuoto proceso.

Konferencijos metu detaliai aptarsime iššūkius ir galimus sprendimus, siekiant užtikrinti kokybišką, sklandžią  ir atliepiančią  individualius  poreikius  jaunų onkologine liga sergančių ar  sirgusių asmenų sveikatos priežiūrą. Renginio metu bus detaliau pristatytas POLA kartu su užsienio partneriais kuriamas Jaunimo sergančio ar sirgusio vėžiu tinklas, jo stiprinimui ir įgalinimui įgyvendintos ir ateityje numatomos  priemonės, apžvelgti Europos Sąjungos lygiu suplanuoti  veiksmai  geresnei onkologinių pacientų gyvenimo kokybei ir išgyvenamumui.

Konferencijos programa: spausti čia.

Renginys vyks su sinchrononiu vertimu iš/į anglų/ lietuvių kalbas, taip pat bus vertimas gestų kalba.  Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registruotis kviečiame iki gegužės 24 d. 8:00 val.: https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37172&p2=5286

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu, YouTube platformoje: https://www.youtube.com/live/YPtmHGo3UZg?si=WEeAhlpZhMDAd_sV. Jei planuojate žiūrėti tiesioginę transliaciją, taip pat kviečiame registruotis, pastabose nurodant, kad dalyvausite nuotoliu – gausite aktualią su renginiu susijusią informaciją.   

Renginys vyks:

Data: 2024 m. gegužės 27 d.

Laikas: 09:30 – 14:00

Vieta: Lietuvos Respublikos Seimas, Konstitucijos salė (I Seimo rūmai, 3 aukštas)

POLA PROGRAMĖLĖ