Nuotolinis seminaras „Paveldimas krūties vėžys“

Spalis – krūties vėžio žinomumo mėnuo. Šia proga Lietuvos onkologų draugija, Nacionalinis vėžio institutas ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) 2022 m. spalio 14 d. 17 val. kviečia į visuomenei skirtą nuotolinį renginį su gyva diskusija apie paveldimą krūties vėžį. Renginio transliacijos nuoroda čia.
Renginį pradėsime trumpa gyd. genetikės N. Kapitanovos paskaita apie su krūties vėžiu susijusias mutacijas, jų reikšmę ir rekomendacijas jas nustačius. Po to pakviesime dalyvauti interaktyvioje diskusijoje: gydytojai atsakys į Jūsų iš anksto pateiktus klausimus. Diskusijoje dalyvaus krūties chirurgas, genetikas, radiologas, chemoterapeutas ir plastikos chirurgas. Klausimus prašome siųsti iki spalio 10 d. el. paštu: daiva.gudaviciene@santa.lt
Po diskusijos pagal iš anksto pateiktus klausimus dar turėsime galimybę pabendrauti tiesiogiai. Renginį vainikuos neuroedukatorės ir dailės terapijos pradininkės M. Leliugienės-Mendelės paskaita apie organizmo galimybes kovoti su liga. Iki susitikimo!

POLA PROGRAMĖLĖ