Nuotolinis seminaras „Perėjimas nuo gydymo į tolimesnę priežiūrą ir ilgalaikę stebėseną, o taip pat – nuo vaikų prie suaugusiųjų sveikatos priežiūros“

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kurį rengia Europos jaunimo, išgyvenusio vėžį, tinklas. Geguužės 21 d. 18:00 val. Lietuvos laiku vyks jau septintasis seminaras, kurio tema – perėjimas nuo gydymo į tolimesnę priežiūrą ir ilgalaikę stebėseną, o taip pat – nuo vaikų prie suaugusiųjų sveikatos priežiūros.

Šio internetinio seminaro tikslas – pasidalyti svarbiausiomis žiniomis ir priemonėmis, kurios padėtų sėkmingai įveikti šiuos sveikatos priežiūros pasikeitimus. Vaikų onkologijos, ilgalaikės stebėsenos ir pereinamojo laikotarpio sveikatos priežiūros ekspertai pateiks vertingų įžvalgų apie perėjimo nuo aktyvaus gydymo prie stebėsenos sudėtingumą, pabrėždami holistinės priežiūros, ilgalaikio stebėjimo ir psichosocialinės paramos svarbą.

Be to, dalyviams bus išsamiai pristatyti vaikų ir suaugusiųjų sveikatos priežiūros sistemų skirtumus, taip pat jie gaus praktinių patarimų, kaip atstovauti savo sveikatos priežiūros poreikius pereinant į suaugusiųjų amžių. Kviečiame dalyvauti visus, kam ši tema aktuali – pacientams, išgyvenusiems vėžį, artimiesiems, sveikatos priežiūros specialistams.

Laikas: Gegužės 21 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Registracija: https://beatcancer.eu/event/navigating-transitions-in-cancer-care/

Seminaras vyks anglų kalba Zoom platformoje.

POLA PROGRAMĖLĖ