Popietė Kairėnų botanikos sode 06-16

REGISTRACIJA SUSTABDYTA, susirinkus planuotam dalyvių skaičiui. Birželio 16 d. nuo 13:00 iki 17:00 val. vyks Pasaulinės inkstų vėžio žinomumo dienos renginys „Klausyk ir išgirsk“.

Renginys skirtas pacientams, jų artimiesiems ir gydytojams, prasmingai, aktyviai ir jaukiai praleidžiant popietę nuostabioje gamtoje VU Botanikos sode Kairėnuose. Čia lauks gido vedama ekskursija „Rododendrynas, japoniškas sodas, „Europos žiedas”, žolinių augalų kolekcijos” , o po šio 3 km žygio – pakviesime pokalbių prie arbatos puodelio.

Renginiu norime atkreipti dėmesį ne tik į inkstų vėžio problematiką, bet ir sveikimui padedančius kitus aspektus: aktyvus gyvenimo būdas bei gera paciento emocinė būklė. Tai pasiekti padės bendravimas su šeima, bendro likimo draugais, įsitraukimas į pacientų organizacijas bei pasivaikščiojimas gamtoje.

Renginio vieta: VU Botanikos sodas, Kairėnų 43, LT-10239 Vilnius (pageidaujantiems bus organizuojamas pavėžėjimas iš Vilniaus miesto iki Kairėnų ir atgal).

Registruodamiesi sutinkate, kad renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o nuotraukomis ar vaizdo įrašu dalinamasi renginio viešinimo tikslais.

Lauksime Jūsų!

POLA PROGRAMĖLĖ