POLA gegužės naujienlaiškis

Gegužės mėnuo POLA buvo intensyvus onkologinių pacientų teisių advokacijos srityje –asociacijos prezidentas Gediminas Žižys ir direktorė Neringa Čiakienė dalyvavo posėdžiuose ir spaudos konferencijose Seime, kur pristatė POLA atliktos pacientų apklausos apie medicininę reabilitaciją rezultatus, išsakė poziciją Sveikatos reikalų komitete svarstant klausimus dėl vėžio prevencinių programų aktyvinimo ir veiksmingumo gerinimo, planuojamos sveikatos priežiūros įstaigų reformos, buvo raštu pateikti siūlymai dėl naujo gimdos kaklelio vėžio patikros programos organizavimo modelio, dėl vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo tvarkos aprašo pakeitimo, dėl krūties implantų/ plėtiklių kompensavimo praktinių aspektų.

Gegužės 12 d. minėjome Tarptautinę slaugytojų dieną, visos POLA bendruomenės vardu reikšdami padėką Lietuvos slaugytojams už jų rūpestingą ir kantrų darbą.

Paskutinis mėnesio savaitgalis subūrė Lazdijuose – čia „Onkologinės savigalbos Lazdijuose“ iniciatyva surengta hortenzijų sodinimo šventė „Grožis visiems“ – linkime, kad ši hortenzijų alėja, skirta sergantiems onkologine liga ar patyrusiems jos pasekmes, kaip ir Marijampolėje esanti pirmtakė, vešėtų ir teiktų pasigėrėjimą jos lankytojams ilgus metus, taptų prasminga susitikimų vieta.

Išgyvendami nueinančio pavasario virsmą į vasaros vaiskumą, sekmadienį minėsime Tėvo dieną, lankysime ar skambučiu pradžiuginsime savo brangius Tėvelius, Senelius, linkėsime Jiems sveikatos, kad budriai rūpintųsi savimi, o išėjusius į Amžinybę apglėbsime malda ir gyvais atsiminimais, kai buvome drauge.

Visą naujienlaiškį kviečiame skaityti šioje nuorodoje.

Nuoširdžiai Jūsų –

POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ