POLA kovo naujienlaiškis

Naujienlaiškio nuoroda čia.

Praėjęs kovas mums dovanojo ne tik pavasario pradžią, bet ir progų susitikti įvairiuose formatuose – susitikimų, posėdžių, paskaitų, terapinių užsiėmimų. Šį mėnesį valdybai pritarus, prie POLA prisijungė dvi naujos pacientų organizacijos – Onkologinių ligonių asociacija „Radvilė“ bei Onkologinės ligos paliesto jaunimo asocija „Onkojaunimas“. POLA organizacijų visuotinio susirinkimo metu aptarta 2023 metų veikla, pasiekimai ir šiemet planuojami darbai patvirtintos 2023 metų veiklos ir finansinė ataskaitos. 

Kovą minint kolorektalinio vėžio žinomumo mėnesį, toliau tęsėme nuotolinių POLA seminarų ciklą – surengėme itin didelio susidomėjimo sulaukusį gydytojo chirurgo onkologo dr. Audriaus Dulsko seminarą apie virškinamojo trakto ligų simptomus, gyvenimą po žarnyno operacijų ir gyvenimo kokybės išsaugojimo aspektus.

Gera matyti, su kokiu energijos užtaisu mūsų bendruomenės moterys kas savaitę jungiasi į nuotolines laikysenos atstatomąsias mankštas su onkologinių pratimų specialistu Deimantu Vaitkevičiumi. Jūsų susirinko net šimtas!

Toliau tęsiame 1,2 proc. GPM paramos POLAi kampaniją dalindamiesi artimųjų istorijomis – ačiū visiems, kurie dalinatės žinia, prisidedate parama bei į šį telkiantį darbą įtraukiate savo artimuosius, kolegas ar bičiulius.

Šv. Velykų laikotarpis tebūna skirtas susitelkimui geriems darbams, skirkime dėmesio sau, artimiems, laikui gamtoje, nuoširdiems pokalbiams. 

Nuoširdžiai Jūsų –
POLA komanda

POLA PROGRAMĖLĖ